Privatumo politika

“Difuza” Privatumo Politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma kaip jūsų asmeninė informacija renkama ir naudojama, kai apsilankote arba perkate pirkinį iš difuza.lt ("svetainė").

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURIĄ MES RENKAME

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, renkame informaciją apie atskirus jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname "informacija apie įrenginį".

Surenkame informaciją apie įrenginius naudodami šias technologijas:
- "Slapukai" - tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
- "Žurnalų failai" seka veiksmus svetainėje ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų tiekėją, nuorodas / uždaromus puslapius ir datos / laiko žymes.
- "Žiniatinklio švyturiai", "Žyma" ir "Pikseliai" yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote svetainėje, įrašyti. (Reklamos kampanijoms naudojame surinkta Facebook/Adwords pixel informaciją)

Be to, kai atliksite pirkimą arba bandysite įsigyti prekę mūsų svetainėje, mes iš jūsų rinksime tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname "užsakymo informacija".

Kai mes kalbame apie "asmeninę informaciją" šiose taisyklėse, mes turime omenyje informaciją apie įrenginį, bei informaciją apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Apskritai rinktą informaciją mes naudojame tam, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus per svetainę (įskaitant jūsų informaciją apie mokėjimą tvarkymą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Taipogi, mes naudojame šią užsakymo informaciją tam, kad:
- Ryšio palaikymas (pranešimai apie siuntos statusą, klientų aptarnavimas ir t.t.);
- Užsakymų tikrinimas dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo;
- Atsižvelgiant į jūsų interesus siųsime jum naudingą turinį, bei retkarčiais pranešime apie išpardavimus arba kitas akcijas mūsų parduotuvėje.
- Užsakomoji informacija gali būti panaudota remarketingo kompanijose, kad perduoti mūsų manymų naudingą, įdomų turinį arba pasiūlymą (remarketinimo kampanijos vyksta per Facebook/Adwords). 

Informaciją apie įrenginį naudojame, kad galėtume tikrinti potencialią riziką ir sukčiavimą (pagrinde IP adresą), o apskritai - tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., suvesti analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja svetainėje, bei įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS PASKIRSTYMAS
Visą informaciją, kurią gauname iš Jūsų, mes atidžiai prižiūrime ir saugojame, neperleidžiame jos trečioms šalims bei laikomes taisyklių nustatytų įstatymo tvarka.

NESEKTI
Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai iš jūsų naršyklės gauname “nesekti” signalą.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su savo asmenine informacija, kurią mes turime. Galite paprašyti pataisyti, atnaujinti ar ištrinti jūsų asmeninę informaciją. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

DUOMENŲ SUDARYMAS
Kai pateikiate užsakymą per mūsų svetainę, mes išsaugojame jūsų užsakymų informaciją savo įrašams, išskyrus atvejus, kai jūs paprašysite ištrinti šią informaciją.

POKYČIAI
Mes galime bet kada atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pakeitimus ar kitas operatyvines, teisines ar reguliavimo priežastis.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Jei jums reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@difuza.lt